KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14665105

nr 1466 5105

Jan Sigfrid Alfons Carlsson

(1900-1985), Sverige

Oljemålning, Jan Sigfrid Alfons Carlsson (1900-1985) Sverige. Signerad, daterad 51, fiskebåtar. Olja på pannå, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 64x75cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 maj 2022
kl 18:54:55

5/5 09:38:17 1      Vinnande bud

Jan Sigfrid Alfons Carlsson

Läs mer om Jan Sigfrid Alfons Carlsson